O nas

Ambit Business Training Centre stanowi jedną z trzech części dynamicznie rozwijającego się Centrum Edukacyjnego AMBIT, do którego należy również sieć największych szkół w Trójmieście (www.ambit.edu.pl) oraz Biuro Tłumaczeń AMBIT (www.biurotlumaczen.edu.pl). Sukces szkoły zawdzięczamy skuteczności stosowanej przez nas metody nauczania oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze.

 

Ambit Business Training Centre prowadzi kursy językowe, a w szczególności: angielski dla firm i instytucji w całej Polsce. Szkolenia prowadzimy od 2002 roku. W tym czasie z naszych usług skorzystało już ponad 10 000 osób i co roku szkolimy kolejne kilka tysięcy!

 

Wśród naszej ponad 100 osobowej bazy lektorów zarówno polskich, jak i obcojęzycznych znajduje się szerokie grono osób wyspecjalizowanych w nauczaniu języka biznesu. Posiadają oni wysokie kwalifikacje językowe i metodyczne. Ponadto stale poszerzają swoją wiedzę, dzięki czemu aktualności ze świata biznesu są im doskonale znane, a język angielski dla firm cechuje się najwyższym poziomem nauczania.

Naszym klientom proponujemy kursy solo (indywidualne), prestige (dwuosobowe) oraz comfort (grupowe). Zajęcia prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania, a tematyka zajęć może być ustalana przez naszych kursantów

 

Nasza szkoła prowadzi kursy angielskiego dla firm przygotowujące do egzaminów z języka biznesu takich, jak LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) i BEC(Business English Certificates). Certyfikaty BEC i LCCI uznawane są przez korporacje na całym świecie i stanowią przepustkę do sukcesu u pracodawców międzynarodowych.

Rozpoczęcie współpracy z nami to jedynie kilka prostych kroków:

 

  1. Określenie przedmiotu szkolenia, celów i grupy osób
  2. Testy poziomu znajomości języka
  3. W ciągu 48 godzin stworzenie raportu, programu szkolenia, propozycja podziału osób na grupy i ustalanie planu zajęć.
  4. Podpisanie umowy i rozpoczęcie kursu!

 

Zapraszamy!

Nasze serwisy