Kursy standardowe

Życie bez znajomości języków obcych jest w dzisiejszych czasach prawie niemożliwe: są częścią egzaminów wstępnych do szkół i uczelni, pracodawcy chętniej zatrudniają osoby, które biegle władają kilkoma językami. W podstawówce, liceum, gimnazjum, a także na studiach nauka języków jest obowiązkowa. Polacy coraz chętniej podróżują po Europie, a nawet po całym świecie w celach turystycznych oraz zawodowych. Zwłaszcza teraz, kiedy wejście do Unii Europejskiej otworzyło nam możliwości swobodnego przepływu ludzi, znajomość języków obcych staje się koniecznością. Wyjeżdżamy do pracy już nie tylko do Wielkiej Brytanii czy Irlandii, ale także do Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Francji oraz do krajów skandynawskich. Uczmy się i zdobywajmy świat! Dlaczego nie mielibyśmy skorzystać z tego, co nam oferuje? W końcu jesteśmy obywatelami zjednoczonej Europy!


comfort

comfort

  • odbywają się w grupach od 3 do 7 osób
prestige

prestige

  • odbywają się w składzie dwuosobowym
solo

solo

  • możesz sam zdecydować w jakich dniach i godzinach chciałbyś uczęszczać na zajęcia

Zajęcia w Akademii obejmują:

Zajęcia "comfort"

odbywają się w grupach od 3 do 7 osób. NIGDY nie przekraczamy tej ilości, gdyż tylko dzięki temu nauczyciel jest w stanie poświęcić każdemu z uczniów maksymalną ilość uwagi niezbędnej do prawidłowego toku nauczania. Grupy comfort tworzymy kierując się zarówno poziomem zaawansowania słuchaczy, jak i ich wiekiem. Dlatego zarówno dorośli, młodzież i dzieci mogą zdecydować się na zajęcia grupowe.

Zajęcia

Zajęcia "prestige"

odbywają się w składzie dwuosobowym, dlatego dają większą swobodę ułożenia planu; najchętniej wybierane są przez przyjaciół, którzy chcą wspólnie zdobywać wiedzę, ale istnieje również możliwość pozostawienia nam doboru drugiej osoby w podobnym wieku i na tym samym poziomie znajomości języka.

Zajęcia

Zajęcia "solo"

to największa swoboda w ułożeniu planu, bowiem możesz sam zdecydować w jakich dniach i godzinach chciałbyś uczęszczać na zajęcia – to rozwiązanie idealne szczególnie dla zapracowanych osób, którym ciężko byłoby dopasować się do całej grupy. Co więcej, zajęcia te dają pewność, iż 100 % uwagi lektora zostanie skupiona tylko na Tobie.

Zajęcia

 

 

 

Częstotliwość i intensywność:

Pragniemy podążać za Twoimi oczekiwaniami, ponieważ zadowolenie Naszych Uczniów jest dla nas najważniejsze. Dlatego proponujemy Ci szeroki wybór możliwości: możesz uczęszczać na zajęcia z częstotliwością:

  • 1*90 minut w tygodniu
  • 2*90 minut w tygodniu
  • 1*60 minut w tygodniu
  • 2*60 minut w tygodniu
  • 1*135 minut w tygodniu

Osoby, które przygotowują się do egzaminów lub z innych powodów zależy im na większej częstotliwości zajęć mogą zasygnalizować nam swoje propozycje.

Najszybsze rezultaty widoczne są wśród uczniów, którzy decydują się na częstotliwość minimum dwa razy w tygodniu, ponieważ łatwiej jest wtedy opanować i przyswoić materiał.

Wiemy jednak jak trudno jest dzisiaj wygospodarować trochę wolnego czasu, dlatego tym, którzy nie będą mogli uczęszczać z taką częstotliwością na zajęcia proponujemy lekcje raz w tygodniu. Najważniejsze to brnąć do przodu i nie tracić kontaktu z językiem.